Kurumsal

Hakkımızda

2000 yılından beri güvenlik ve bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmalarda, çok çeşitli departmanlarda çalışmış ortaklar tarafından kurulmuş olan TEKURAS, sektördeki karmaşık/bozuk fiyat ve kalite yapısından sıyrılarak, müşterilerine en son teknoloji trendlerini, en ekonomik şartlarda sunmayı hedef almıştır.

Faaliyet alanlarındaki en yenilikçi teknolojileri tüm detayları ile takip eden TEKURAS çalışanları, gerek projelendirme, gerekse uygulama aşamalarında sizin "Teknolojik Şansınız" olmak için tüm gayreti ile çalışmaktadır.


Tarihçemiz

TEKURAS Güvenlik ve Bilişim Hizmetleri, Ankara merkezli olarak kurulmuş olup, Türkiye'nin dört bir yanında yüzlerce projeye imza atan deneyimli bir ekip tarafından kurulmuşur.

Kuruluş aşamasında ana felsefe "KALİTE" olarak belirlenmiş ve tüm aşamaları titizlikle hazırlanmış bir iş planını hayata geçirmiş bu ekip, bu felsefesini yaptığı yapacağı tüm projelerinde ön planda tutarak, %100 memnun müşterilerden oluşan bir aile yaratmayı hedeflemektedir.

  • 2017 - Gelişen müşteri portföyi ile faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam ediyor.
  • 2016 - İlk yılımızda 32 proje tamamlayarak, müşterilerimizden tam not aldık.
  • 2016 - TEKURAS'ı kurduk.

Misyon

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle, müşterilerimizin, çalışanlarımızın, partnerlerimizin ve toplumun beklentileri doğrultusunda güvenlik teknolojileri alanında yenilikçi, yeni nesil çözümler üretmek.

Vizyon

Değişim çağını iyi okuyarak geleceğin rekabetçi ve üstün nitelikli güvenlik teknolojilerine, değişime inanan çalışanları ve partnerleri ile birlikte yön vermek.


Partnerlerimiz